1x Kulmič - as Mišák

1x Ádys - as Mišák

SESTAVA :  SAM (2.poločas DOMČA) - VOJTA,ÁDYS,LUKY -DÁDA,MIŠÁK,FILDA- DAVID
STŘÍDALI : DOMČA,KULMIČ,ŠTUTGART

Dnes jsme odehráli další utkání krajského přeboru mladších žáků(poslední na mimoňském hřišti) proti týmu SK Semily.Nám stále chyběl Mára a Maty,ale už byl Vojta a Štutgart.Soupeř k nám dorazil bez většiny opor svého týmu a do zápasu spíše nastoupil se starší přípravkou.Rozhodčím zápasu byl pan Hynek Vrabec z Nového Boru.

I když soupeř k nám dorazil ve velmi oslabené sestavě,začátek zápasu s námi dokázal držet krok a srdnatě s námi bojoval o každý míč.A my opět začali zahazovat šanci za šancí.Nejprve neuspěl Dáda a o chvilku později David a tak mohl trestat soupeř ale jeho tutovku včas zachráni Ádys.Pak se v šanci ocitl náš nejlepší střelec Filda,ale ani on neuspěl.Až v 8 minutě jsme se konečně dočkali a po přihrávce Fildy se konečně prosadil David a my vedli 1:0.Při této akci se zranil hostující kapitán a šel místo brankáře do brány a od té doby začal i náš gólostroj.O minutu později odkopával na polovině míč Vojta,míč se k němu od jednoho semilského hráče odrazil zpět a Vojta se znovu opřel do míče a tvrdou ranou pod břevno nedal hostujícímu brankáři šanci a my vedli 2:0.O dvě minuty později zahrával Filda roh až na Mišáka,který si pohrál s hostující obranou a přesnou střelou k tyči zvýšil na 3:0.Ve 14 minutě si krásně se stoperkou Semil pohrál Domča a krásnou přihrávkou vyslal Fildu a bylo to 4:0.O dalších pět minut si na přihrávku Dády naběhl Mišák a bylo to 5:0.Ve 23 minutě krásně zatáhl po pravé straně míč David a našel před brankou zcela volného Domču a náš nejmladší hráč zvyšoval již na 6:0.Po tomto gólu byla zase naše série neproměněných šancí,kdy nejprve neuspěli Filda,dvakrát David a v poslední řadě Kulmič.Ale dalších gólů jsme se přeci jen v závěru první půle dočkali.Ve 28 minutě David vyslal do útoku na levé straně Mišáka a ten střelou na zadní tyč zvýšil na 7:0 a v poslední minutě pak Mišák našel přesným centrem Kulmiče a ten svým prvním gólem v našem dresu upravil na poločasový výsledek 8:0.V úplném závěru pak ještě střílel Luky,ale jeho střela gólem neskončila.
Do druhé půle jsme udělali změnu v brance,když Sama vystřídal Domča a přeházeli sestavu tak ,aby se gólově mohli prosadit i další hráči našeho týmu.Jako první se v šanci zjevil náš nový stoper Ádys,ale byl tak překvapený,že svůj pokus nasměroval vedle semilské branky.Ale hned ve 34 minutě si to po přihrávce Mišáka vynahradil a zvýšil na 9:0.Jubilejní desátý gól pak Ádys už ze své pozice stopera připravil pro Fildu,který upláchl semilské obraně a bylo to 10:0.Ve 40 minutě vybojoval míč Dáda a za přispění jednoho z hostujících hráčů překonal brankáře Semil po jedenácté.Pak se posunula na hrot naše brankářská jednička Sam,aby si také užil radost ze vstřeleného gólu.Ale ani on hned ve své první šanci neuspěl.Ale ve 48 minutě po akci Fildy doslova dokopal asi na čtvrtý pokus míč konečně do brány a bylo to 12:0.Pak se v několika šancích zjevil Štutgart,ale jemu dnes gólu nebylo přáno.V 56 minutě pak zahrával další rohový kop Filda a našel Davida,který zvýšil na 13:0.Minutu před koncem pak měl posední slovo opět Sam,který po přihrávce Mišáka,se tentokrát prosadil levou nohou a upravil na konečných 14:0.

Dnešní zápas nám soupeř velmi ulehčil,když se nesešel v nejsilnější sestavě a musel tak postavit kluky ze starší přípravky.Klobouk dolů před soupeřem,který se snažil bojovat od první do poslední minuty.Náš tým tak měl dnes možnost předvést spoustu fotbalových akcí,které se musely našim fanouškům určitě líbit.Já jen doufám,že jsme se dnes nevystříleli,jelikož nás čekají ještě tři těžké zápasy a nám se určitě bude hodit každý vstřelený gól.Dneska chci všechny pochválit,že hráli týmově a snažili se vyniknout gólově i kluky,kteří se do koncovky moc nedostanou v těžkých zápasech.Příští neděli zajíždíme do Horní Branné k dalšímu těžkému zápasu s SK Studenec,který stále ještě útočí na vedoucí družstvo Železného Brodu.Tak doufám,že tento zápas odehrajeme v maximálním nasazení a se ctí.Odjezd asi v 10,30h od haly autobusem.Návrat kolem 18h.