Halový turnaj TJ Sokol Luštěnice

24.07.2020

HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ TJ SOKOLU LUŠTĚNICE V ZÁKUPECH-5.MÍSTO

Po včerejším přáteláčku s FK Rumburk jsme dnes cestovali na náš první venkovní halový turnaj do Zákup,kde pořádal celek TJ Sokol Luštěnice halový turnaj mladších přípravek.Do Zákup odcestovalo celkem 10 dětiček.Na turnaji startovalo celkem 5 týmů a hrálo se systémem 1+4 na 17 minut každý s každým.Včerejší přípravný zápas u nás v tělocvičně ukázal,že náš celek je po zimě dosti nerozehraný a někteří naši borečci ještě spí zimním spánkem.

Ve druhém zápase se Sokolovem Řepov byl náš výkon o malinko lepší,ale stejně jsme dávali soupeři spoustu prostoru na hraní a i když se Pepíno v brance celkem činil na některé šance soupeře byl krátký a inkasoval pět gólů.Až v poslední minutě jsme se dočkali i my když se k odraženému míči dostal Óňa a upravil na 1:5.

V posledním zápase nás čekal pořádající celek TJ Sokol Luštěnice,celkový vítěz turnaje,který zaskočil Pepína hned v sedmé sekundě a prohrávali jsme 0:1.Vzápětí si náš brankář vybral další dvě slabé chvilky a bylo to 0:3.Pak jsme měli šanci na snížení stavu Márou,který postupoval sám na brankáře,ale ani tentokrát neuspěl.Pak nám nabídl šanci na zkorigování výsledku i pan rozhodčí,když pískl malou domů soupeři,ale náš kapitán Mišák sice tvrdou ranou překonal luštěnického brankáře,který však dokázal míč nadzvednout do břevna a jestli míč skončil za čarou či ne se už nedozvíme,každopádně hra pokračovala a gól z naší strany se nepískal.Naopak akci domácích která již byla za autovou čarou nechal pan rozhodčí dohrát a domácí zvýšili na 0:4.V poslední sekundě pak ještě zaskočil Pepína dalekonosný pokus jednoho z luštěnických hráčů a prohráli jsme tak i poslední zápas,tentokrát opět s horším výkonem 0:5.

Po posledném zápase pak proběhlo vyhlášení turnaje,ze kterého jsme si odnesli diplom za 5.místo a tašku se sladkostmi.

Dněšní turnaj a celý víkend naše borečky nezachytil v ideální formě.Pochvalu a uznání si zaslouží jen několik jedinců a zbytek týmu tentokrát jen přihlížel a moc jim nepomohl.Je to škoda,protože umíme zahrát určitě lépe,jen musí chtít všichni.No snad si to ti,kterých se to týká vezmou k srdci a příště více zabojují a pomůžou celému týmu k lepším výkonům.Je potřeba tréninky brát trochu vážně a né se tam chodit jen vyřádit a předvádět.

Na závěr chci poděkovat rodičům za pomoc s odvozem a podporu na turnaji a věřím i přes dnešní neúspěch na náš tým nezanevřou a budou nás i nadále podporovat.

Náše sestava : Miky - Majk,Mišák,Mára,Kája

Pepíno - Dáda,Jeník,Óňa,Vojta