Mikulášský turnaj 2021-ročníky 2011 a mladší

Mikulášský turnaj ročníky 2011 a mladší

Kvůli covidové pauze jsme opět po dvou letech mohli uspořádat tradiční Mikuášský turnaj pro naše děcka.V dopoledních hodinách se hrál turnaj starších přípravek na kterém startovali z našeho týmu mladší hráči.Do turnaje   jsme postavili dva týmy a další dva týmy postavila Jiskra Mimoň a Družba Bukovany.Starší přípravka hrála systémem 1+4 na 1x 18 minut .Celý turnaj s přehledem odpískal Domča Komárek.

Naše sestavy:

Zelený tým - Domča - Luky,Kája Vránová,Kája Durdoňová,Míša Pavelka,Štutgart,Kuba Remiáš

Bílý tým - Nikin - Denisa Ulrichová,David Ulrich- Milan Jemelka,Honza Novák,Denis Habich,Erden

Kvůli nemoci nebo karanténě nemohli do turnaje zasáhnout Štěpánka Janouchová,Kuba Kulman,Matěj Petrák,Domča Svoboda

V úvodním zápase našich dvou družstev byl lepší tým zelených,který v zápase jasně vyhrál 8:4 když se dvakrát trefili Luky,Kája Durdoňová,Štutgart a Míša Pavelka za zelený tým a za bílý tým pak třikrát Honzik Novák a jednou Erden.

Ve druhém zápase pak nastoupil zelený tým proti Družbě Bukovany a byl to hlavně střelecký koncert Míši Pavelky,který pěti góly přispěl k výhře 5:2.Druhý zápas bílého týmu proti Mimoni nám bohužel střelecky nevyšel.I když jsme si vytvořili spousty šancí tak hlavně Honzik Novák a Milda Jemelka se nemohli střelecky prosadit,naopak soupeř Nikina v naší brance překonal hned pětkrát a i když v závěru snížil Honzik Novák ,prohráli jsme s Mimoní 1:5.

Svůj třetí zápas náš zelený tým proti Mimoni nezačal nejlépe a brzy prohrával.I když jsme se snažili o vyrovnání,nedařilo se nám a soupeř znovu dvakrát udeřil a my prohrávali 0:3.Jenže náš zkušenější tým to ale nevzdal a nejprve Kája Durdoňová snížila,pak po ruce jednoho z mimoňských hráčů ve vápně se z penalty  nemýlil náš kapitán a brankář Domča a v úplném závěru se pak po osmé v turnaji trefil Míša Pavelka a vyrovnal na konečných 3:3.To bílý tým tolik štěstí neměl.Opět jsme doplatili na nezkušenost a nepromněňování šancí a prohráli 2:6,když se dvakrát trefil Honzik Novák.

Na závěr turnaje pak proběhlo vyhlášení výsledků turnaje a předávání cen za předvedené výkony.V individuálních oceněních byl vyhlášen nejmladší hráč turnaje Kubík Remíaš(ročník 2015),nejlepší střelec turnaje s 8 zásahy Míša Pavelka z domácího zeleného týmu a nejlepším brankářem pak z TJ Jiskry Mimoň s nejméně obdrženými brankami byl vyhlášen Vojta Hakszer.V týmech pak na prvním místě díky lepšímu skóre skončil náš zelený tým,před druhou Mimoní a třetími Bukovany.Na čtvrtém místě se pak umístil náš méně zkušenější bílý tým.Na vyhlášení jako vždy nechyběl Mikuláš s čerty a andělem,kteří pomohli rozdat každému děcku balíček sladkostí.

Výsledky turnaje

FK Stráž pod Ralskem -zelený:

-FK Stráž pod Ralskem -bílý  8:4  branky : 2x Luky,2x Kája Durdoňová,2x Štutgart,2x Míša Pavelka

- Družba Bukovany  5:2  branky 5x Míša Pavelka

- Jiskra Mimoň  3:3 branky Kája Durdoňová,Domča Remiáš,Míša Pavelka

FK Stráž pod Ralskem - bílý :

- FK Stráž pod Ralskem -zelený 4:8  branky 3x Honzik Novák,1x Erden

-Jiskra Mimoň 1:5  branka Honzík Novák