Rekapitulace sezóny 2021/22

Rekapitulace sezóny 2021/22

Po covidové nechtěné pauze jsme konečně odehráli celou fotbalovou sezónu.Náš tým startoval v krajském přeboru libereckého kraje U13.Přípravu jsme začali začátkem srpna a během celého fotbalového roku jsme odehráli 26 mistrovských utkání s bilancí 16 výher-1 remízy a 9 proher při skóre 111:61.Dále jsme se zúčastnili 3 přípravných turnajů kde jsme obsadili 2 1 jednou 3 a jednou 4 místo(na našem zimním turnaji startovaly dva týmy) s bilancí 9 výher a 4 proher při skóre 73:29 a také jsme odehráli tři přátelské zápasy ve kterých jsme jednou vyhráli a dvakrát prohráli při skóre 10:22.Takže celkem jsme během této skončené sezóny odehráli 42 zápasů (26 výher - 1 remíza - 15 proher - skóre 194:112).Během celé sezóny se na tréninku nebo v zápasech objevilo v našem týmu 26 dětí!!!Bohužel v jarní části sezóny nás postihlo několik zranění a nemocí,takže jsme nemohli všechny zápasy odehrát v nejideálnější sestavě,ale díky velmi širokému kádru jsme to zvládli a můžu konstatovat,že se ctí.Proti silným soupeřům z větších měst jsme nějak výrazně nepropadli a vždy hráli vyrovnanou partii až do konce utkání.Sezónu jsme ukončili na krásném 6 místě v krajském přeboru mladších žáků(a věřím,kdyby nás nepostihla ty zranění některých klíčových hráčů,byli by jsme mezi třemi nejlepšími tými soutěže,kam nám chybělo 5 bodů). Mladší část týmu pak ještě odehrála soutěžní sezónu za starší přípravku v okresním přeboru a pomohla tomuto týmu k tomu,že byl vyhlášen nejlepším týmem okresu v této kategorii.Takže moje hodnocení celé sezóny je kladné,myslím si že jsme udělali maximum práce a věřím,že i v další sezóně bude chodit co nejvíce hráčů a opět se budeme zlepšovat týden od týdne.

Individuálním hodnocení bych hlavně vyzdvihnul gólmany,kteří jsou vždy základním kamenem týmu.Sam udělal velký posun a v soutěži udržel 6x čisté konto a dokonce se mu podařilo i vstřelit gól.Stejně tak i malý Domča,který svými výkony pomohl starší přípravce ke skvělému úspěchu v okresním přeboru,ale ani proti starším protihráčům se neztratil.V obraně pak velký posun udělali Ádys,Mára a z mladších Luky a Kája Vránová,kteří  byli opět jedním ze strůjců úspěchu u přípravky.V záloze jasně dominoval Mišák a do zranění Maty,který bohužel vynechal celou jarní část sezóny a jeho absence byla citelná.Z útočníků se nejlépe jevil Filda,který byl s Mišákem nejlepším střelcem týmu a v závěru sezóny se dostával do formy i David.V přípravce se nadějně jevil Honzík Novák,který si odbyl i soutěžní debut v Ruprechticích a také se neztratil.

Příští sezónu jsme naše děti přihlásili do krajského přeboru starších žáků U15(ročníky 2008 a 2009 + šikovný 2010 nebo 2011) a mladších žáků U 13(ročníky 2010 a 2011 +šikovný 2012 nebo 2013)  a do okresního přeboru starších přípravek(ročníky 2012 a 2013 + šikovný 2014 a 2015).Fyzickou přípravu na tuto sezónu začneme ve středu  20.7.2022 od 16h na našem hřišti a tréninky pak budou opět probíhat dvakrát týdně(buď pondělí a pátek nebo středa čtvrtek od 16h),ve středu 3.8.2022 od 16h je pak naplánovaný přátelák v Heřmanicích.Od 5.8-7.8.2022 proběhne víkendové soustředění ve Stráži,dojednávám ještě přátelský zápas s FK Jablonec a v neděli 21.8. v 9,30h nás čeká první domácí zápas SK Jilemnice U15 a od 11,15h SK Jilemnice U13.

Tabulka střelců 2021/22

Pořadí      Jméno(přezdívka)   Mistrovské    Turnajové    Přátelské    Celkem  góly

1-2             Mišák                                     30                    15                       1                  46

1-2             Filda                                        30                   14                        2                 46