3x Mišák  - 1 as Filda ,2 as David , 3 as Dáda

1x Kuba   as Filda

SESTAVA : SAM -VOJTA,ÁDYS,MIŠÁK,LUKY - DÁDA,DAVID,FILDA

STŘÍDALI : KUBA,KULMIČ,KÁJA VRÁNOVÁ

Dnes jsme zajížděli k nejvzdálenějšímu soupeři naší soutěže SK Studenec,který svůj domácí zápas hrál v Horní Branné.K zápasu jsme opět jeli bez Matyho,který se už do konce jarní sezóny v našem dresu neobjeví a bez Máry.Rozhodčím zápasu byl pan René Brož ze Sedmihorek.

Začátek zápasu byl opatrný a k první střele jsme se po dvou minutách díky Davidovi dostali my,ale ta gólem neskončila.Jenže o minutu později po chybě na levé straně se dostal do zakončení domácí útočník Ruml a dostal svůj tým do vedení.Ihned z rozehry to zkusil Mišák,ale jeho dalekonosný pokus se štěstím chytil studenecký brankář.Pak to ještě jednou zkusil Mišák zdálky,ale jeho druhý pokus se mezi tři tyče nevešel.Pak převzal taktiku zápasu domácí tým a po třech nebezpečných akcích ,se v další gólové situaci zjevil nejlepší domácí střelec Jílek,ale trefil jen tyč.Pak to znovu zkusil Mišák ,ale opět bránu netrefil.Ve dvacáté  druhé minutě se zjevil v gólovce znovu náš kapitán Mišák,ale tentokrát ho studenecký brankář vychytal.Jenže míč vybojoval na pravé straně Filda,jeho tečovaný centr se dostal znovu k Mišákovi a ten tvrdou ranou pod břevno vyrovnal na 1:1.Jenže o dvě minuty později chyboval na pravé straně Vojta,přes kterého snadno přešel domácí Jílek a přesným centrem našel zcela volného Rumla,na kterého úplně zapomněl Kulmič a druhý domácí útočník obešel i Sama a dostal opět svůj tým do vedení.Tento gól nás srazil na kolena a do konce první půle už jen hrozili domácí,ale jejich šance buď zlikvidoval Sam a nebo byli nepřesné.

Do druhé půle jsme si řekli,že se dá s domácími hrát vyrovnaná partie když budeme více aktivní ve hře dopředu a pohlídáme si v obraně nebezpečné dva útočníky.A to se i povedlo.Hned na začátku to opět dvakrát zdálky zkoušel Mišák,ale neúspěšně.Pak se v šanci zjevil David,ale ani on se neprosadil.Ale ve 38 minutě to přišlo.Na pravé straně vybojoval Filda míč pro Davida,ten svým centrem našel Mišáka a bylo vyrovnáno.Po tomto gólu jsme ještě více ožili a bylo na nás vidět,že chceme přidat další góly.Dvakrát to zkusil zdálky náš stoper Ádys,ale také neúspěšně.Jenže ve 42 minutě si pohrál na levé straně s obranou domácích Dáda a přihrál Mišákovi,který se nemýlil a dokonal svůj dnešní hattrick a my rázem vedli 3:2.O chvilku později mohl Studenec vyrovnat,ale jeho šanci Sam zneškodnil.Pak se dvakrát do zakončení dostal náš nejlepší střelec Filda,ale ani on svůj gólový seznam nerozšířil.Domácí  to pak ještě několikrát zkusili zdálky,protože je naše pevná obrana blíž nepouštěla,ale ani jeden pokus se mezi tři tyče nevešel.Pět minut před koncem zápasu naopak náš tým přidal gólovou pojistku.To Filda z pravé strany se snažil o zakončení,ale jeho pokus zblokovala domácí obrana.Filda se snažil míč doklepnout do sítě,ale Kuba byl rychlejší a důraznější a skluzem dotlačil míč za brankovou čáru počtvrté.Pak ještě po centru z levé strany hlavičkoval Filda,ale další náš gól nepřidal.A když se ani z poslední šance Studence naše sít nerozvlnila,vyhráli jsme po velkém boji,ale za druhý poločas podle mne zaslouženě 4:2

Dnes jsme podle mně předvedli jeden z nejlepších jarních týmových výkonů a proti velmi silnému soupeři možná se štěstím,ale za druhý poločas spíš zaslouženě bodovali.Všichni včetně náhradníků podali na hřišti maximum a bojovali jako lvi.Konečně jsme proměnili i šance,které jsme si vybojovali a v obraně až na pár okének,fungovali a bojovali jeden za druhého.Jsem na všechny dostatečně pyšný a doufám,že příští neděli náš dnešní výkon ještě vylepšíme a v posledním domácím utkání této sezóny s VTJ Rapid Liberec předvedem našim fanouškům,že to dnes nebyla jen náhoda.Po tomto zápase pak proběhne rozlučka se sezónou,tak doufám,že dorazí všichni hráči a rodiče a užijeme si tuto tradiční akci i s nějakými dobrůtkami,co snad pro nás přichystají naše maminky,tatínkové,babičky či dědečkové.Všichni jste zváni.