Poločas : 1:0

Branka : Luky bez asistence

SESTAVA : SAM - LUKY,ÁDYS,MÍŠÁK,MATY - FILDA,DAVID,DÁDA

STŘÍDÁNÍ : KUBA,HONZÍK NOVÁK,KÁJA DURDOŇOVÁ

Dnes za krásného letního počasí jsme odehráli další mistrovské utkání krajského přeboru mladších žáků kategorie U13.Do Liberce kde nás čekal soupeř TJ Sokol Ruprechtice jsme odjížděli bez zraněného Matyho a Máry a Stutgarta  a rekreanta Vojty.Takže poprvé v našem týmu dostal šanci další hráč naší starší přípravky Honzík Novák,který se na jaře zlepšuje zápas od zápasu a proto dnes dostal i šanci ve vyšší kategorii.Rozhodčím zápasu byl pan Ondřej Mach.

Do dnešního zápasu proti silnějšímu týmu  jsme vstupovali se zajištěnou obranou na 4 obránce a vepředu se snahou hrát na rychlé brejky,ale bohužel hned ve třetí minutě prošel po brankové čáře Mikoláš Mrugala kolem Mišáka a z úhlu prostřelil  vyběhnutého Sama a my prohrávali 0:1.Ihned z rozehry to zkusil Mišák přímo na bránu,ale jeho pokus šel jen těsně vedle.O pár minut později se dostal ke střele David,ale ani jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.Domácí nás stále tlačili a dvě gólové šance bravůrně zlikvidoval Sam svými zákroky.Ve dvacáté minutě přehlédl pan rozhodčí v souboji Dády s jedním z domácích hráčů úder do obličeje loktem a Dáda se  musel poroučet ze hřiště s krvavým zraněním nosu a s bolestí hlavy.Takže jsme dohrávali další zápas bez dalšího hráče základní sestavy !!! Pár minut se dostával do šance David,ale jeho šanci zlikvidoval včasným vyběhnutím domácí brankář.Pak opět zahrozili domácí,když pokus domácího kapitána Čepelky skončil naštěstí jen na tyči Samovi branky a dorážku už Sam rychlou reakci domácím nedovolil.V závěru se pak ještě v jedné šanci zjevil David,ale vyrovnání z toho nebylo a tak jsme první poločas prohráli těsně 0:1.

Do druhé půle jsme vstupovali se stejnou taktikou a věřili,že nám konečně vyjde i jeden rychlý protiútok.Domácí byli stále fotbalovější,ale naše pevná obrana je do vážné šance nepouštěla.A naopak ve 37 minutě nám pomohla špatná rozehra domácího brankáře,kterou vystihl Luky a pohotovou střelou uklidil míč do sítě a bylo vyrovnáno.Tento gól nám dodal sebevědomí a k dalšímu zakončení se pak dostal Filda,ale ani jeho pokus gólem neskončil.Domácí se snažili i nadále o zteč naší branky,ale další střela jednoho z ruprechtických hráčů šla nad.Pak se dvakrát do zakončení dostával z levé strany Luky,ale jeho pokusy se také do branky nevešly.Další akce domácích vždy včas zneškodnila naše obrana až 8 minut před koncem si pohrál na levé straně opět Mikuláš  Mrugala s dvojicí našich obránců a střelou na zadní tyč překonal Sama podruhé v zápase a my prohrávali 1:2.O dvě minutky později pokus Filipa zblokoval rukou jeden z domácích hráčů k Míšovi,který se už už dostával do zakončení,ale byl faulován což opět nechal pan rozhodčí bez povšimnutí a náš kapitán musel ze hřiště také odpajdat.Pak jsme ještě přežili jednu šanci domácích a v poslední minutě jsme sahali po vyrovnání.To se vrátil do hry Mišák a po dlouhém nákopu z naší obrany se dostal přes dva domácí obránce do zakončení ,ale jeho gólovou střelu vytáhl bravůrně domácí brankář na roh.Ten dokázali domácí odvrátit do bezpečí a pan rozhodčí utkání ukončil závěrečným hvizdem a my prohráli těsně v Ruprechticích 1:2.

Dnes jsme předvedli opět jeden z velmi bojovných týmových výkonů a proti silnějšímu celku domácích určitě nezklamali.Dnes se nám oproti minulému zápasu dařila obranná činnost a Sam předvedl několik bravurních zákroků.Opět mě mrzí zranění dalšího našeho hráče a hlavně opět tento zákrok proběhl bez povšimnutí a odpískání pana rozhodčího stejně jako minulý týden na Máru.Já doufám,že Dáda bude příští týden v pořádku a pomůže nám v Mimoni k dalším bodům proti týmu SK Semily.Odjezd nominovaných na tento zápas bude v 10,15h autama od haly.Chtěl bych poděkovat všem našim dětem za dnešní bojovný výkon a našim nejvěrnějším fanouškům za povzbuzování během celého zápasu.