Turnaj v Bukovanech -21.8.2021

22.08.2021

Turnaj v Bukovanech -21.8.2021-2 místo

Starší přípravka

Pod vedením trenérské dvojice Míša Remiáš a Kuba Vrána nastoupili na vedlejším hřišti do svého prvního turnaje starších přípravek mladší část našich borečků doplněna novými mladými nadějemi FK Stráž.Na turnaji hraný systémem 5+1 hraný 2x15 minut na malém hřišti startovaly 4 týmy.

V prním zápase s domácím Dynamo Bukovany jsme sice prohrávali v poločase 0:3 a to ještě Domča v brance doslova čaroval,ale jen díky tomu,že jsme i neproměňovali šance.Ve druhé půli se ale dvakrát prosadil Milda Jemelka a vykřesal naději na nějaký bodík.Jenže další góly jsme nepřidali a naopak ještě dvakrát inkasovali a prohráli 2:5.

Ve druhém zápase tento tým posílil Luky a bylo to znát.Sice jsme také rychle prohrávali 0:1,ale nejprve Luky vyrovnal.A Milda a další novic Míša Pavelka otočili skore první půle na 3:1.Ve druhém poločase pak ještě zvýšil Luky a Kája Durdoňová na konečných 5:1

V posledním zápase proti TJ Doksy jsem zase prohráli první půli ale šancí jsme měli spousty.Do druhé půle ale menší borečci nastoupili s vetším nasazením a soupeře uzamkli u branky a po desítkách šancí se konečně prosadil Luky a nechytatelnou ranou vyrovnala Kája Durdoňová na konečných 2:2.Což stačilo k celkovému druhému místu v turnaji